Follow us on Facebook  Kite School Egypt on Google  Instagram #kiteschoolegypt

sk

 / 

rus

 / 

eng

 
 

Kurzy kiteboardingu pre deti

Kiting Škola Hurghada | Kite kurzy Egypt / KITE SURF BLOG / Kurzy kiteboardingu pre deti

AK VÁS ZAUJÍMA ČI SA MÔŽE VAŠE DIEŤA NAUČIŤ KITEBOARDING, NAŠA ODPOVEĎ JE JEDNOZNAČNE ÁNO! STE RODINA, KTORÁ HĽADÁ MIESTO PRE SVOJU KITE DOVOLENKU A NEVIETE ČO S VAŠIMI DEŤMI? PÁČI SA VÁM KITEBOARDING A CHCETE SA HO TIEŽ NAUČIŤ, ALEBO UŽ KITUJETE A VAŠE DETI SA TENTO ÚŽASNÝ ŠPORT CHCÚ NAUČIŤ? PRIHLÁSTE ICH K NÁM NA INDIVIDUÁLNY KURZ KITEBOARDINGU KTORÝ JE ŠPECIÁLNE ZAMERANÝ NA DETI A MLADÝCH VO VEKU OD 8 DO 18 ROKOV. NAŠI SKÚSENÍ INŠTRUKTORI SA POSTRAJÚ O TO ABY ICH KITEBOARDING BAVIL OD PRVEJ CHVÍLE, A NAŠE BOHATÉ SKÚSENOSTI S VÝUKOV DETÍ VÁM ZARUČIA, ŽE SA VAŠE DIEŤA NAUČÍ KITEBOARDING RÝCHLO A BEZPEČNE!

 

KURZY KITEBOARDINGU KITE4KIDS

Či už oteckovia alebo mamičky, tak aj deti môžu u nás absolvovať kurzy kiteboardingu, ktoré Vám ponúkame. Rodičia ktorí sa rozhodli kiteboarding naučiť, si tak môžu vybrať svoj kurz a spojiť ho so svojimi ratolesťami. Nie je super že sa môžete naučiť kiteboarding spolu s Vašimi deťmi?

 • nastavíme Vaše lekcie tak, aby ste sa mohli učiť kiteboarding spoločne! Máme na to perfektné podmienky a všetko potrebné kite vybavenie, tak aby učenie bolo pre Vás komfortné a bezpečné!
 • pre deti je tiež zaujímavé, ak sa učia spoločne so svojim kamarátom alebo súrodencom približne v rovnakom veku. Je to pre nich presne to čo deti potrebujú, ďalšia zaujímavá spoločná zábava.

 

INDIVIDUÁLNY PROGRAM VÝUKY KITEBOARDINGU PRE DETI VO VEKU OD 8 DO 18 ROKOV.

Ak Vás zaujíma či sa môže Vaše dieťa naučiť kiteboarding, naša odpoveď je jednoznačne ÁNO! Učíme kiteboarding deti vo veku už od 8 rokov. Deti sa dokážu rýchlo a ľahko prisôsobiť, a preto sa to dokážu naučiť s takou ľahkosťou, až je to závideniahodné! Kiteboarding je šport ktorý si nevyžaduje veľkú fyzickú silu, všetok ťah kitu je prenesený cez trapéz na telo, pričom sa využíva pre jazdu na vode sila vetra. Sú mladí a ich telo je flexibilné, všetko ďalšie závisí len na tom, ako sa Vaše deti cítia vo vode a samozrejme musia vedieť plávať! Z našich skúseností vieme, že deti sa učia kiteboarding omnoho rýchlejšie ako dospelí. 

Deti nemôžme do športu nútiť. Inak riskujete, že deti dostanú z kitingu strach a rýchle o neho stratia svoj záujem. Takže majte na pamäti: Máte iba jednu šancu! Ak si ale Vaše dieťa kiteboarding obľúbi, bude mať tento skvelý šport už na celý život. Preto si vyberte pre Vaše dieťa kiteškolu v ktorej inštruktori majú s výukou detí skúsenosti, vedia ich zaujať a motivovať. Náš individuálny výukový kite program pre deti je dizajnovaný tak, aby bol pre nich zábavný aj zaujímavý, a zároveň aby získali všetky nevyhnutné predpoklady stať sa kitermi a mohli tak svoje úžasné pocity zdieľať s ďalšími mladými ľudmi.

Výuka detí a tínedžerov nie je tak intenzívna ako u dospelých a vyžaduje si viac trpezlivosti. Deti majú obmedzenú pozornosť, preto je potrebné ich stále niečím zaujať, aby to pútalo ich pozornosť a nič ich nerozptyľovalo. Lekcie pre deti sú časovo kratšie, zvyčajne trvajú maximálne 2 až 3 hodiny za deň, s veľkým množstvom času medzi lekciami na oddych a zábavu. Akákoľvek výuka má byť vždy zábava, o to viac keď je potrebné naučiť niečo deti. Naše lekcie pre deti sú obmedzené a optimalizované na maximálne dve deti na jedného inštruktora, najideálnejšie súrodencov alebo kamarátov. Pri výuke sa striedajú, koncentrácia a náročnosť je tak pre nich menej intenzívna a umožňuje im navzájom sa učiť z chýb ich kamaráta, motivovať sa, pomáhať si jeden druhému. 

Deťom venujeme extra pozornosť, s cieľom naučiť ich všetko správne a zároveň bezpečne. Bezpečnosť Vašich ratolestí je našou prioritou, radosť Vašich detí z jazdy na kiteboarde je pre nás dvojnásobnou odmenou. A v konečnom dôsledku máme i skúsených inštruktorov ktorí s výukou kiteboardingu u detí majú bohaté skúsenosti.

DETI A ICH PRVÝ DOJEM

Deti sú veľmi vnímavé a veľmi dôležitý je ich prvý pozitívny prvý dojem, čo je dôležité pri formovaní ich prvotného vzťahu k vode a k vetru. Prvý deň je jedným z najdôležitejších v kiteboardingovej kariére. U mnohých je tento prvý deň rozhodujúci či tento šport je pre nich vhodný alebo nie. Veľa preto záleží na skúsenostiach inštruktora a na tom aký pozitívny dojem v deťoch zanechá, aký program im pripraví, ako ich dokáže pre kiteboarding motivovať a naučí ich že kiteboarding je bezpečný a zábavný.

KAŽDÝ JE INÝ

Kiteboarding je kombináciou dvoch zručností ktoré je potrebné sa počas kurzu naučiť,  "ovládanie kite" a "jazda na kiteboarde". Niektoré deti už môžu mať predchádzajúce skúsenosti z iných športov ako napr. wakeboard, snowboard, windsurfing, alebo už skôr nadobudli niektoré základné zručnosti v ovládaní detského draka, čo môže byť pre nich výhodou. Naše špeciálne kurzy pre deti sú prispôsobené pre každé dieťa individuálne, podľa jeho povahy, osobnosti a šikovnosti. Každý jeden z nich má na to predpoklady, našou prácou je nájsť u nich tú správnu motiváciu a cestu ako ich to naučiť.

IDEÁLNA KITE LOKÁCIA PRE VÝUKU DETÍ

Tak ako pre dospelých, tak aj pre deti je ideálnym miestom pre výuku kiteboardingu bezpečná kite lokácia, ktorá ponúka dostatočne veľký priestor, rovnú a maximálne po pás plytkú vodu, kde pravidelne fúka stabilný vietor. Určite nezanedbateľnou súčasťou komfortnej výuky je i teplá voda, príjemné počasie a pekné prostredie. Všetky tieto ideálne predpoklady sme pre Vás a Vaše deti pripravili v Egypte, tak aby ste si Vy mohli spokojne oddýchnuť alebo zajazdiť, a Vaše ratolesti si mohli ich prvé pocity z jazdy na kiteboarde užiť na plno. Na našom spote v Hurghade Vám piesočná kite beach ponúka dostatok miesta pre bezpečné štartovanie/pristávanie kitov a nádherná 3 km dlhá lagúna s piesočným dnom, s maximálne po pás plytkou, čistou, priezračnou a teplou vodou bez korálov je najideálnejším miestom pre bezpečnú výuku kiteboardingu. Tieto perfektné podmienky umožňujú aby bol inštruktor Vašim deťom vždy nablízku, výuka tak prebieha omnoho intenzívnejšie, progres je rýchlejší a motivácia Vašich detí bude stále a stále väčšia. 

NAŠE VYBAVENIE PRE VÝUKU KITEBOARDINGU U DETÍ

Pre deti sme pripravili to správne kite vybavenie, ktoré je pre deti bezpečné, používame najnovšie modely kitov s veľkým, 100% depowerom, tzn. že v prípade pustenia baru kite padá bez ťahu okamžite na vodu a zároveň je možné ho v prípade potreby z vody ľahko a rýchlo dostať späť do vzduchu. Pre bezpečnosť Vašich detí na výuku používame ochranné helmy s integrovanou vysielačkou, čo nám umožňuje byť s nimi v neustálom kontakte tak aby dostali od nás vždy včas tie správne inštrukcie.

VIETOR NA VÝUČBU KITEBOARDINGU PRE DETI

Naše kurzy pre deti prebiehajú iba pri podmienkach, ktoré budú pre Vaše deti ideálne. Nebudeme ich učiť v nevyhovujúcich podmienkach, ani vo veľmi slabom, ani v silnom vetre. Ideálny je čistý, stály vietor o sile 5-10m/s, keď je more ešte kľudné, tak aby to bolo pre nich komfortné a bezpečné pri ich prvých rozjazdoch na kiteboarde. 

TERMÍNY KURZOV KITEBOARDINGU PRE DETI

KiteschoolEgypt.com Vám ponúka kurzy kiteboardingu pre deti aj dospelých po celý rok. Ak Vám to Váš čas a pracovný program umožňuje, odporúčame Vám, vybrať si pre Vaše deti termín na kurz v období od konca marca do polovice novembra, kedy je more aj počasie príjemne a teplé, tak aby sa Vaše deti cítili komfortne.

100% GARANCIA KITE KURZOV

Nie je a ani nikdy nebude našim cieľom ich učiť za každých podmienok a za každú cenu, len aby si vyčerpali hodiny kurzu. To by sa im kiteboarding rýchlo znechutil! Našim cieľom je vidieť radosť v očiach Vašich detí, tak aby ste od nás odchádzali s pocitom že ste sa spoločne niečo naučili, strávili spolu krásne chvíle a užili ste si aktívne Vašu spoločnú dovolenku. Výuka detí si vyžaduje omnoho viac času a iný prístup ako u dospelých. Deti do kitingu nemôžeme a nechceme nútiť, ak sa samé rozhodnú že v kurze už nechcú pokračovať, VRÁTIME Vám peniaze za nevyčerpané lekcie, resp. si ich môžte preniesť na iný kurz. 

ČO JE V CENE KURZU?

 • cena je za 1 osobu, vo veku od 8 do 18 rokov
 • maximálme 2 kurzanti na 1 inštruktora
 • komplet kite-vybavenie na kurz ( kite + kiteboard + trapéz )
 • skúsený kite-inštruktor
 • poistenie kite vybavenia počas trvania kurzu
 • neobmedzené využívanie tréningového kitu (2 m2) počas Vášho voľného času
 • 10 % zľava na požičanie kite vybavenia po skončení kite kurzu
 • 10 - 20% zľavy na nové kite vybavenie a doplnky od firiem ( MYSTIC, CABRINHA)
 • veľa zábavy, nových kamarátov a nových zážitkov!

 

ČO NIE JE V CENE KURZU?

 • cestovné poistenie - odporúčame si ho uzatvoriť s pripoistením rizikových športov - kiting
 • ubytovanie, strava a doprava na kite kurz
 • odporúčame si sebou priniesť: obuv do vody, športové slnečné okuliare s gumičkou (možnosť si u nás požičať), v období október-apríl dlhý neoprén 3 mm - 5 mm.

 

TRVANIE LEKCIE:

 • maximálne 2 študenti na 1 inštruktora /1 lekcia = 60 min.

 

TRVANIE KURZU:

 • 4 DNI  3 lekcie/deň 
 • alebo podľa individuálnej dohody

PODMIENKY KURZU:

Maximálny počet sú 2 kurzanti na 1 kite inštruktora. Uvedená cena sa vzťahuje aj na individuálny kurz  1 študent/1 inštruktor, v prípade ak nebude naplnený minimálny počet účastníkov kurzu (2 kurzanti/1 inštruktor).

* PRIVÁTNE INDIVIDUÁLNE LEKCIE  - na požiadanie, za príplatok +30% k základnej cene kurzu. 
 
 

© 2023 KITE SCHOOL EGYPT

 

 


TripAdvisor

KONTAKT

Google map Kite School Egypt 

ERIK MACH - MANAGER

PHONE!+20 1017435051 
VIBER!+20 1017435051 
Whatsapp!+20 1017435051 
FB PAGE:Kite School Egypt
info@kiteschoolegypt.com 


Whatsapp  Chat on WhatsApp


 

IKO Instructor Logo smal 
?> ?> ?>