rus

 / 

eng

 / 

sk

 
 

KITE SAFARI EGYPT

Kite Safari Egypt 2020

KITE SAFARI Egypt 2021

2021
17.Apríl - 24.Apríl
3 voľné miesta
M/Y HERO

 
2021
24.Apríl - 01.Máj
6 voľných miest
M/Y HERO

 
2021
08.Máj - 15.Máj
4 voľné miesta
M/Y HERO

 
2021
21.August - 28.August
 6 voľných miest
M/Y HERO

 
2021
25. Sept - 02.Október
miesta sú na vyžiadanie
NEW YACHT: M/Y IMPERIAL

 

 

 

KITE SAFARI 

KITE SURF TRIP NA LODI V EGYPTE

je unikátny koncept aktívnej kite dovolenky, ktorý spája kitesurfing s relaxom, prekonávaním svojich limitov, objavovaním nových skúseností a zážitkov. Na palube komfortnej lode sa spoločne vydáme na týždňovú plavbu, počas ktorej navštívime tri nádherné kite spoty na ostrovoch v Egyptskom červenom mori, kde Vás uchváti stály vietor, kryštálovo čistá voda, flat lagúny s bielym pieskom a s hĺbkou maximálne po pás.

Kite Safari - kitesurfing v tých najideálnejších podmienkach aké si len dokážete predstaviť bude pre Vás určite nezabudnuteľný zážitok!

Pridajte sa k nám! 

 

Kitesurf cruise Egypt
8 Dni Plavba    3 ostrovy   All levels
         
         
IKO instructor Erik Mach
Erik Mach
Zakladateľ Kite School Egypt
Kiteboarding Since 2008
Slovensky, Česky, Rusky, Anglicky
Team Kite School Egypt logo round medium
TEAM KITE SCHOOL EGYPT
Your Greatest Kitesurf Experience
IKO licensed kite instructors
Since 2014
Kite school manger Polina
Polina Yaganova
Kite School & Event Manager
Kiteboarding Since 2014
Rusky, Anglicky

 

PRE KOHO 

Level:  Začiatočníci, mierne pokročilí, pokročilí kiteri, ale aj úplný začiatočníci ktorí sa chcú kitesurfing naučiť. Nekajtujúci doprovod, Vaše priateľky, manželky a prípadne i celé rodiny s deťmi sú vítane!

PODMIENKY NA KITEBOARDING

Kite Spots: väčšiou úplne rovná a kryštálovo čistá voda, flat lagúny s hĺbkou vody maximálne po pás, biely piesok, dno bez kameňov a korálovĎalej od brehu, je už voda hlbšia a na vode je pri silnejšom vetre mierny chop.

Dominantný smer vetra: Marec-November: Severozápad-Sever, 75-90% nad 4Bft. Priemerná rýchlosť vetra: 15-30 knots ( 7 - 15 m/s ). Vietor na ostrovoch je spravidla o 2-4 m/s silnejší ako pri pobreží. 

Odporúčané veľkosti kajtov: Variabilné, v závislosti od Vašej úrovňe jazdenia, váhy, sily vetra a typu kajtu. Napríklad: 80 - 95 kg kiter - odporúčané veľkosti kitov 7-9-12 m2

Neoprén: Odporúčame v mesiacoch Apríl a September: dlhý/krátky 3 alebo 4 mm neoprén, lykra, board šortky

KITE POŽIČOVŇA

Nemáte svoju kite výbavu? Využijte našu KITE POŽIČOVŇU. K dispozícii je pre Vás 25 nových kitov CABRINHA a NAISH PIVOT 2020, vo veľkostiach od 5 do 17 m2, kiteboardy 2020 Crazy Fly, Nobile, hydrofoil, directional surfboard a trapézy od fy. MYSTIC. 

KURZY KITEBOARDINGU 

Ak si úplný nováčik ale chceš sa kiteboarding naučiť, v rámci nášho spoločného tripu Kite Safari sa môžeš prihlásiť na intenzívný 6-dňový KURZ KITEBOARDINGU. Ideálne podmienky na výuku! Maximálne 2 kurzanti na jedného kite inštruktora! Nieje nič ideálnejšie ako sa naučiť kajtovať spolu s partou ďalších ľudí, ktorí prišli na trip za oddychom a zábavou, no s rovnakým cieľom ako TY!

 

Kitesurf cruise Red Sea Egypt

 

DETAILNÝ PROGRAM

1. DEŇ

Sobota, je deň, keď sa po prílete do Hurghady počas dňa všetci priebežne nalodíme na loď. Kto priletí už v sobotu ráno, alebo pár dní skôr, môže to využiť a kajtovať u nás na kite spote, vedľa hotelu AMC Royal v Hurghade. V sobotu podvečer sa už všetci stretneme na lodi kde prebehne krátky info-organizačný míting, po ktorom bude nasledovať welcome drink a malé občerstvenie. Našu prvú noc už budeme nocovať na lodi, v prístave. 

2.-7. DEŇ

V nedeľu, skoro ráno po východe slnka, zdvihneme kotvy a opustíme prístav. Celý kitesurf trip prebieha v duchu hesla" KITE-EAT-PARTY-SLEEP-KITE, takže si kitesurfing môžete užívať naplno od rána až do západu slnka. Na každom z ostrovov zakotvíme na 2 až 3 dni. S loďou kotvíme vždy v blízkosti ostrovov, na ostrovy sa dopravíme na člnoch.

Na kite spot vyrážame ráno obvykle o 9:00, po raňajkách. Po prvej kite session dňa sa presunieme na loď, kde už bude pripravený obed. Po krátkom obedňajšom oddychu nasleduje druhá kite session až do západu slnka. Po poslednej kite session nám náš skvelý kuchár pripraví večeru po ktorej nasleduje už len relax, zábava alebo párty na palube našej luxusnej jachty.

V závislosti na veterných podmienkach pre Vás vyberieme tie najlepšie kitesurf spoty, tak aby sme naplno využili maximum veterných dní. Náš týždňový Kite Safari trip ukončíme v piatok v poobedňajších hodinách, loď musíme zakotviť v prístave najneskôr do západu slnka

8.DEŇ

Sobota dopoludnie je deň určený na vylodenie a transfer na letisko. 

 

DOPRAVA A TRANSFER

Letisko: HURGHADA (HRG). Do Hurghady sa môžete dopraviť letecky, pravidelnými alebo chartrovými priamymi letmi z Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy alebo z Viedne.

Po prílete na letisko v Hurghade, Vám zaistíme transport z letiska priamo na loď. Transfery riešime individuálne pre všetkých, taxi bude pre Vás pripravené hneď po Vašom prílete pred letiskom. V prípade ak prilietate skôr alebo odlietate neskôr a budete potrebovať zaistiť ubytovanie, pomôžeme Vám zabezpečit ubytovanie, len nám to prosím dajte vedieť vopred.

Pre bližšie informácie k letenkám a ubytovaniu nás kontaktujete cez email: kitesafari@kiteschoolegypt.com alebo cez Viber, WhatsApp: +20 1017435051

 

KITE SAFARI JACHTA - M/Y HERO - AUGUST 2021

Liveaboard MY HERO - Kite Safari Boat

Kite safari boat Egypt    26 Hosti    Hurghada wind statistic

Jachta: M /Y HERO

Rok spustenia na vodu: 2018
Materiál: oceľové Stainles Steel
Dĺžka: 37 m / Šírka: 8 m
Počet miest: 28 hostí + 11 členná posádka

Interiér kite safari lode je moderný a plne klimatizovaný. K dispozícii je 8 dvojlôžkových kajút typu STANDARD, 4 dvojlôžkové kajuty typu STANDARD SEA VIEW a 2 kajuty typu SUITE DeLuxe s manželskou posteľou. Každá kajuta má vlastnú kúpeľňu (sprcha a WC), samostatné regulovanú klimatizáciu a minibar. K dispozícii sú veľké aj malé ručníky, mydlo, šampón a osušky na opaľovanie. Na palube lode sú dve priestranné terasy na opaľovanie, na spodnej palube je klimatizovaná reštaurácia a na medziposchodí na Vás čaká priestranný lounge bar a chillout zóna s komfortným sedením.

Kite Safari liveaboard boat MY Hero

O Vaše pohodlie na lodi sa postará 11-členný personál. Lodný šékuchár Vám bude pripravovať 3 x denne formou švédskych stolov chutné jedlá s bohatým výberom mäsa, rýb, morských plodov, zeleniny, ovocia a rôznych zákuskov. Po celý čas je k dispozícii neobmedzené množstvo rôznych druhov chladených i nechladených nealko nápojov, džús, voda, káva a čaj. Alhohol nieje v cene all incl. Na lodi je povolená konzumácia vlastných alkoholických nápojov, prípadne bude možnosť si na lodi kúpiť pivo a víno.

Dva rescue člny-ZODIAC budú pre Vás vždy pripravené, tak aby sme z veľkej lode mohli ľahko dosiahnuť úchvatné lagúny na ostrovoch, s kryštálovo priezračnou vodou a bielym pieskom, kde nájdete úžasné podmienky na kajtovanie.


 

Cenník

CENA ZA OSOBU
V 2-MIESTNEJ KAJUTE
od EUR 950
(1 osoba / 8 dní / 7 nocí all inc.)

 
 
PRENÁJOM KITESURF VYBAVENIA
+ EUR 300
(6 dní / požičanie kite vybavenie)

 
 
6 - DENNÝ INTENZÍVNY
KURZ KITESURFINGU 
+ EUR 500
(kite vybavenie je v cene kurzu)

 

 

Cena je uvedená za jednu osobu v dvojmiestnej kajute typu STANDARD.

Kajuty k dispozícii:

Kite Safari Egypt MY Hero Cabin type

 • 8 x dvoj-lôžková kajuta STANDARD | EUR 950 / cena na 1 osobu | EUR 1900 / cena za kajutu pre 2 osoby
 • 4 x dvoj-lôžková kajuta STANDARD SEA VIEW | EUR 1050 / cena na 1 osobu | EUR 2100 / cena za kajutu pre 2 osoby
 • 2 x dvoj-miestna kajuta SUITE SEA VIEW s manželskou posteľou a extra miestom | EUR 2300 / cena na 2 osoby v kajute SUITE SEA VIEW 

Všetky kajuty majú svoju vlastnú kúpeľňu (sprcha a toaleta), samostatne regulovateľnú klimatizáciu a chladničku.

 

KITE SAFARI JACHTA - M/Y IMPERIAL - SEPTEMBER 2021

Liveaboard MY IMPERIAL - Kite Safari Boat

Kite safari boat Egypt    26 Hosti    Hurghada wind statistic

Jachta: M /Y IMPERIAL

Rok spustenia na vodu: 2021
Materiál: oceľové Stainles Steel
Dĺžka: 44 m / Šírka: 9 m
Počet miest: 30 hostí + 12 členná posádka

Interiér kite safari lode je moderný a plne klimatizovaný. K dispozícii je 10 dvojlôžkových kajút typu STANDARD, 2 kajuty typu SUITE a 2 kajuty typu MASTER SUITE. Všetky SUITE kajuty majú veľkú manželskú posteľ. Každá kajuta má vlastnú kúpeľňu (sprcha a WC), samostatné regulovanú klimatizáciu a minibar. K dispozícii sú veľké aj malé ručníky, mydlo, šampón a osušky na opaľovanie. Na palube lode sú dve priestranné terasy na opaľovanie, dve jacuzzi na vrchnej palube, na spodnej palube je klimatizovaná reštaurácia a na medziposchodí na Vás čaká priestranný lounge bar a chillout zóna s komfortným sedením.

Kite Safari liveaboard boat MY Hero

O Vaše pohodlie na lodi sa postará 12-členný personál. Lodný šékuchár Vám bude pripravovať 3 x denne formou švédskych stolov chutné jedlá s bohatým výberom mäsa, rýb, morských plodov, zeleniny, ovocia a rôznych zákuskov. Po celý čas je k dispozícii neobmedzené množstvo rôznych druhov chladených i nechladených nealko nápojov, džús, voda, káva a čaj. Alhohol nieje v cene all incl. Na lodi je povolená konzumácia vlastných alkoholických nápojov, prípadne bude možnosť si na lodi kúpiť pivo a víno.

Dva rescue člny-ZODIAC budú pre Vás vždy pripravené, tak aby sme z veľkej lode mohli ľahko dosiahnuť úchvatné lagúny na ostrovoch, s kryštálovo priezračnou vodou a bielym pieskom, kde nájdete úžasné podmienky na kajtovanie.


 

Cenník

CENA ZA OSOBU
V 2-MIESTNEJ KAJUTE
od EUR 1100
(1 osoba / 8 dní / 7 nocí all inc.)

 
 
PRENÁJOM KITESURF VYBAVENIA
+ EUR 300
(6 dní / požičanie kite vybavenie)

 
 
6 - DENNÝ INTENZÍVNY
KURZ KITESURFINGU 
+ EUR 500
(kite vybavenie je v cene kurzu)

 

 

Cena je uvedená za jednu osobu v dvojmiestnej kajute typu STANDARD.

Kajuty k dispozícii:

Kite Safari Egypt MY Hero Cabin type

 • 10 x dvoj-lôžková kajuta STANDARD s oddelenými posteľami | EUR 1100 / cena na 1 osobu | EUR 2200 / cena za kajutu pre 2 osoby
 • 2 x dvoj-miestna kajuta SUITE s manželskou posteľou a extra miestom  | EUR 2600 za kajutu SUITE / cena pre 2 osoby
 • 2 x dvoj-miestna kajuta MASTER SUITE s manželskou posteľou a extra miestom  | EUR 2800 za kajutu MASTER SUITE / cena pre 2 osoby

Všetky kajuty sú s výhľadom na more, majú svoju vlastnú kúpeľňu (sprcha a toaleta), samostatne regulovateľnú klimatizáciu a chladničku.

 

Na potvrdenie Vašej účasti a záväznú rezerváciu miesta sa vyžaduje zálohová platba vopred vo výške 30%. Doplatok bude na mieste, pred začiatkom Kite Safari. 

 

Čo je zahrnuté v cene Kite Safari Egypt 2021

 • 8 dní/7 nocí, v dvoj-lôžkovej kajute (klimatizácia, chladnička WC, sprcha)
 • stravovanie all inclusive 3 x denne formou švédskych stolov
 • voda, soft drinky, džús, ovocné fresh džúsy, nescafe, čaj
 • 24 hod snack bar, čerstvé sezónne ovocie, zákusky a dezerty
 • internetové Wi-fi pripojenie
 • zázemie na pláži (plážový stan, voda, chladené nápoje, ovocie)
 • storage kite vybavenia na lodi
 • kompresor na nafúkanie kajtov (pumpy sú takisto k dispozícii)
 • beach asistencia
 • kite rescue - 2 x záchranné člny
 • ťahanie za motorovým člnom - surfboard, hydrofoil, wakeboard
 • SUP paddle boardy, nafukovacie vodné matrace
 • rybárske vybavenie
 • výbava na šnorchlovanie (masky, šnorchle, plutvy)
 • transfér letisko - jachta - letisko - skupinový/individuálny
 • fotografie individuálne / skupinové z celého tripu od profesionálneho fotografa

 

Čo nie je zahrnuté v cene Kite Safari Egypt 2021

 • spiatočná letenka do/z Hurghady (orientačne 250 - 350 EUR)
 • vstupné turistické víza do Egypta (25$)
 • sprepitné pre posádku lode: 50 EUR na osobu (povinná položka, tradícia na safari lodiach)
 • novozavedený 2021 poplatok Egyptskej vlády za návštevu "národných parkov - ostrovy " 35 EUR/osoba/ (povinná položka)
 • poplatky za doplnkové služby a aktivity (prenájom kite vybavenia, kurz kiteboardingu, potápanie)
 • sprepitné pre beach boys / inštruktorov (individuálne)
 • alkoholické nápoje a presso káva (na lodi bude na predaj pivo, víno, presso kava, laté)
 • individuálne cestovné poistenie s poistením rizikových športov "kiting"
 • individuálne fotografie od profesionálneho fotografa (25 EUR/ set 10 fotografií)
 • ostatné osobné výdavky

 

 

REZERVUJTE SI SVOJE MIESTO TERAZ!

Rezervujte si ONLINE alebo nám pošlite Vaše otázky

 

BOOK ONLINE

 

V prípade ďalších otázok ohľadne tripu alebo rezervácie, Kontaktujte nás:
Erik - organizácia Kite Safari v Egypte
Phone!+20 1017435051
Viber! +20 1017435051
WhatsApp!+20 1017435051
FB PAGE: Kite School Egypt
kitesafari@kiteschoolegypt.com

 

Whatsapp  Chat on WhatsApp

 


Platobné podmienky Kite Safari Egypt 2021 

V prípade zrušenia záväznej rezervácie viac ako 4 týždne pred termínom Kite Safari tripu je storno poplatok 30% z ceny Kite Safari

V prípade zrušenia záväznej rezervácie menej ako 2 týždne pred termínom Kite Safari tripu je storno poplatok 70% z ceny Kite Safari

V prípade zrušenia záväznej rezervácie menej ako 7 dní pred termínom Kite Safari tripu je storno poplatok 100% z ceny Kite Safari

 

 
Kite Safari Egypt
Kitesurfing cruise Hurghada
Kitesurfing cruise Red sea
kitesurf cruise Red sea
kitesurfing cruise
kiteboarding hurghada
kiteboarding Egypt
kiteboarding Red sea
kiteboarding hurghada
red sea kitesurfing
red sea kitesurfing egypt
kitesurfing lessons Egypt
kitesurfing lessons Egypt
kiting in egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
hurghada egypt kitesurfing season
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari trip
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Safari Egypt 2018
Kite Safari Egypt 2018
Kite Safari Egypt 2018
Kite Safari Egypt 2018
Kite Safari Egypt 2018
Kite Safari Egypt 2018
Kite Safari Egypt 2018
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite Surf Cruise 2018
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite School Egypt-Kite Safari Egypt 2019
Kite Surf Cruise 2018
 
 
 

© 2021 KITE SCHOOL EGYPT

 

 


TripAdvisor

KONTAKT

Google map Kite School Egypt 

ERIK MACH - KITE SCHOOL MANAGER

PHONE!+20 1017435051 
VIBER!+20 1017435051 
whatsapp!+20 1017435051 
FB PAGE:Kite School Egypt
info@kiteschoolegypt.com 


Whatsapp  Chat on WhatsApp


 

IKO Instructor Logo smal 
>