rus

 / 

eng

 / 

sk

 
 

KITE SAFARI EGYPT

HOME / KITE SAFARI EGYPT
Kite Surf Cruise Egypt 2018

WATCH THE TRAILER

KITE SURF CRUISE Egypt 2018

25. august - 01.september 2018

15. september - 22.september 2018

KITE SURF TRIP NA LODI V EGYPTE

 


je unikátny koncept aktívnej kite dovolenky, ktorý spája kitesurfing s relaxom, dobrodružstvom, objavovaním nového, prekonávaním svojich limitov, zbieraním nových skúseností a zážitkov. Na palube komfortnej lode sa spoločne vydáme na 7-dňovú plavbu, počas ktorej navštívime tri nádherné kite spoty na ostrovoch v Egyptskom červenom mori, kde vás očarí stály vietor, kryštálovo čistá voda, flat lagúny s bielym pieskom a s hĺbkou maximálne po pás. Kite Safari bude pre vás určite nezabudnuteľný zážitok v tých najideálnejších podmienkach na kitesurfing aké si len dokážete predstaviť. Pridajte sa k nám! 

 

KITE SURF CRUISE Egypt 2018

 

PRE KOHO 

Level:  Začiatočníci, mierne pokročilí, pokročilí kiteri, ale aj úplný začiatočníci ktorí sa chcú kiteboarding naučiť. Nekajtujúci doprovod, Vaše priateľky, manželky a prípadne i celé rodiny s deťmi sú vítane!

Ak ste úplný začiatočník a chcete sa kiteboarding naučiť, v rámci Kite Safari sa môžte prihlásiť na individuálny alebo skupinový KURZ KITEBOARDINGU Maximálne 2 kurzanti na jedného kite inštruktora. Výuka bude prebiehať v tých najideálnejších podmienkach na výuku, kde sa kitesurfing môžete naučiť veľmi rýchlo. Pre Kite Surf Cruise platí zvýhodnená ponuka -15 % na 6 - dňový KURZ KITEBOARDINGU vrátane kompletného kite vybavenia!!

Ak by mal niekto obavy, že na lodi mu môže byť nevoľno, nebojte sa. Kite Safari lode sú prispôsobené na takú plavbu, sú veľké, komfortné a majú dostatočnú šírku ktorá zaručuje stabilitu safari lode. 

Kite Spots: väčšiou úplne rovná a kryštálovo čistá voda, flat lagúny s bielym pieskom. V lagúnach je piesočné dno bez kameňov a korálov, s hĺbkou maximálne po pás. Ďalej od brehu, je už voda hlbšia a na vode je aj pri silnom vetre mierny chop.

VIETOR

Najlepšie veterné podmienky v Egypte sú od marca do konca októbra, obvykle v tomto období fúka stabilný vietor od rána do večera.  Vietor na ostrovoch je spravidla o 2-4 m/s silnejší ako pri pobreží. 

Dominantný smer vetra: Marec-November: Severozápad-Sever-Severovýchod, 75-80% nad 4Bft. Priemerná rýchlosť vetra: 15-30 knots ( 7 - 15 m/s )

Odporúčané veľkosti kajtov: Variabilné (v závislosti od Vašej úrovňe jazdenia, váhy, sily vetra, typu kajtu, atd.) Napríklad: 85kg kiter - odporúčané veľkosti kitov 7-9-12 m2

Neoprén: Apríl-Október: dlhý/krátky 3 alebo 4 mm neoprén, lykra, board šortky

 

Kite safari Red Sea, Egypt

 

DETAILNÝ PROGRAM

Kite Safari plavby prebiehajú od soboty do soboty.

1. DEŇ

Sobota, je deň, keď sa po prílete do Hurghady počas dňa všetci priebežne nalodíme na loď. Kto priletí už v sobotu ráno, alebo pár dní skôr, môže to využiť a kajtovať u nás na kite spote, vedľa hotelu AMC Royal v Hurghade. V sobotu podvečer sa už všetci stretneme na lodi kde prebehne krátky info-organizačný míting, po ktorom bude nasledovať welcome drink a malé občerstvenie. Našu prvú noc už budeme nocovať na lodi, v prístave. 

2.-7. DEŇ

V nedeľu, skoro ráno po východe slnka, zdvihneme kotvy a opustíme prístav. Celý kite trip prebieha v duchu hesla" KITE-EAT-PARTY-SLEEP-KITE, takže si kiteboarding môžete užívať naplno od rána až do západu slnka. S loďou kotvíme vždy v blízkosti ostrova, na ostrov sa dopravíme na člnoch.

Vyrážame obvykle o 9:00, po raňajkách. Po prvej kite session dňa sa o 12:30 presunieme na loď, obedovať. Po krátkom obedňajšom oddychu nasleduje druhá kite session až do západu slnka. Po poslednej kite session nám náš skvelý kuchár pripraví zaslúženú večeru.Po večeri nasleduje už len relax, zábava, párty na palube našej luxusnej jachty.

V závislosti na veterných podmienkach pre Vás každý deň vyberieme ten najlepší kite spot na niektorom z ostrovov v Červenom mori. Na každom z ostrovov zakotvíme na 2až 3 dni. Náš týždňový Kite Safari trip ukončíme v piatok v poobedňajších hodinách, loď musíme zakotviť v prístave najneskôr do západu slnka

8.DEŇ

Sobota dopoludnie je deň určený na vylodenie a transfer na letisko. Ak Vám ešte ostal do Vášho odletu nejaký čas, môžete ho využiť na kitovanie u nás na kite spote, vedľa hotelu AMC Royal v Hurghade. 

 

Pozn.: Organizátor Kite Safari  si vyhradzuje právo upraviť program itinerár plavby  v závislosti na veterných podmienkach a prispôsobiť ho čo najideálnejšie, tak aby sme naplno využili maximum veterných dní.

 

DOPRAVA A TRANSFER

Najjednoduchšie sa k nám do Hurghady môžete dopraviť letecky, priamymi letmi z Prahy alebo Bratislavy. Po prílete na letisko v Hurghade, Vám zaistíme bezplatný transport z letiska priamo na loď. Transfery riešime individuálne pre všetkých, taxi bude pre Vás pripravené hneď po Vašom prílete pred letiskom. V prípade ak prilietate skôr alebo odlietate neskôr a budete potrebovať zaistiť ubytovanie, pomôžeme Vám zabezpečit ubytovanie, len nám to prosím dajte vedieť vopred. Pre bližšie informácie k letenkám a ubytovaniu nás kontaktujete cez email: kitesafari@kiteschoolegypt.com alebo cez viber, whatsapp: +20 1017435051

 

KITE SAFARI JACHTA

Na palube tejto veľkej a komfortnej jachty sa vydáme na 7-dňovú plavbu, počas ktorej navštívime tri nádherné kite spoty na ostrovoch v Egyptskom Červenom mori, kde Vás očarí stály vietor, kryštálovo čistá voda, lagúny s bielym pieskom a rovná hladina, s hĺbkou maximálne po pás. 

 

Kite Surf Cruise Boat

 

Rok spustenia na vodu: 2010
Materiál: drevo
Dĺžka: 37 m / Šírka: 7,5 m
Počet miest: 24 hostí + 10 personál

Interiér kite safari lode je moderný a plne klimatizovaný. K dispozícii je 12 dvojlôžkových klimatizovaných kajút s vlastnou kúpeľňou (sprcha a WC). Na palube lode sú dve priestranné terasy na opaľovanie, na medziposchodí na Vás čaká priestranný Lounge bar a chillout zóna s komfortným sedením. O Vaše pohodlie na jachte sa postará 10-členný personál lode. Lodný šékuchár Vám bude pripravovať 3 x denne formou švédskych stolov chutné jedlá s bohatým výberom mäsa, rýb, morských plodov, zeleniny, ovocia a rôznych zákuskov. Po celý čas je k dispozícii neobmedzené množstvo rôznych druhov chladených i nechladených nealko nápojov, džús, voda, káva a čaj. Alhohol nieje v cene all incl. Na lodi je povolená konzumácia vlastných alkoholických nápojov, prípadne bude možnosť si na lodi kúpiť pivo a víno.

Dva rescue člny-ZODIAC budú pre Vás vždy pripravené, tak aby sme z veľkej lode mohli ľahko dosiahnuť úchvatné lagúny na ostrovoch, s kryštálovo priezračnou vodou a bielym pieskom, kde nájdete úžasné podmienky na kajtovanie.


Termíny KITE SURF CRUISE Egypt 2018

 

25. august - 01.september 2018

15. september - 22.september 2018

Kde: Hurghada, EGYPT

Maximálny počet účastníkov: 24

 

Cenník Kite Surf Cruise EGYPT 2018

         

CENA ZA KITE SAFARI TRIP


6 DNÍ - PRENÁJOM KOMPLET KITE VYBAVENIA


6 - DŇOVÝ KITE KURZ UNLIMITED

EUR 800

 

EUR 250

 

EUR 480

Cena za 1 osobu / 8 dní / 7 nocí

  Cena za 1 osobu / 6 dní    Cena za 1 osobu / 6 dní 

 
 

BOOK NOW

 

BOOK NOW

 

BOOK NOW

         

 

Ceny sú uvedené za kajutu Štandard. K dispozícii je 10 x dvojmiestná kajuta Štandard.

Príplatok za kajutu LUX + 200 Eur / na 1 osobu. K dispozícii je 1 x dvojmiestná kajuta LUX. 

Na potvrdenie Vašej účasti a záväznú rezerváciu miesta sa vyžaduje zálohová platba vopred vo výške 400 EUR. Doplatok bude na mieste, pred začiatkom Kite Safari. 

* pre záväzné potvrdenie termínu je vyžadovaný minimálny počet účastníkov: 16


Čo je zahrnuté v cene Kite Surf Cruise Egypt 2018

 • 8 dní/ 7 nocí, v dvoj-lôžkovej kajute, klimatizácia, WC, sprcha
 • all incl. 3 x denne formou švédskych stolov
 • zeleninové šaláty, ovocii a dezerty
 • neobmedzene voda, soft drinky, džús, káva, čaj
 • lokálne poplatky za vstup na more a ostrovy
 • storage kite vybavenia na lodi
 • rescue - 2 x záchranné člny
 • výbava na šnorchlovanie
 • transfery skupinový/individuálny z letiska na safari loď a späť

 

Čo nieje zahrnuté v cene Kite Surf Cruise Egypt 2018

 • spiatočná letenka do/z Hurghady ( individuálna konzultácia, pomôžeme s nájdením výhodnej varianty ) 
 • vstupné turistické víza do Egypta (25$ alebo 23 EURO), platia sa po prílete, na letisku
 • ostatné ubytovanie a stravovanie ktoré nie sú zahrnuté v programe Kite Safari
 • ostatné extra poplatky za doplnkové aktivity (potápanie, wakeboarding)
 • sprepitné pre posádku Kite safari lode: 45 EUR na osobu (povinná položka)
 • sprepitné pre beach boys / inštruktorov (individuálne)
 • alkoholické nápoje (na safari lodi bude možnosť zakúpiť si pivo, víno)
 • individuálne cestovné poistenie s poistením rizikových športov "kiting"
 • individuálne fotografie od profesionálneho fotografa (10 EUR/ set 20 fotografií)
 • ostatné osobné výdavky

KITE SURF CRUISE 2018  BOOKING ONLINE

 


Platobné podmienky Kite Surf Cruise Egypt 2018 

V prípade zrušenia záväznej rezervácie viac ako 2 týždne pred termínom Kite Surf tripu je storno poplatok 30% z ceny Kite Surf Cruise

V prípade zrušenia záväznej rezervácie menej ako 2 týždne pred termínom Kite Surf tripu je storno poplatok 70% z ceny Kite Surf Cruise

V prípade zrušenia záväznej rezervácie menej ako 7 dní pred termínom Kite Surf tripu je storno poplatok 100% z ceny Kite Surf Cruise

 
 
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari trip
Kite Safari Egypt
Kite Safari Egypt
Kite Safari Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Safari trip
Kite Surf Cruise 2018
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Safari Egypt-Kite School Egypt
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2017
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
Kite Surf Cruise 2018
 

Map:

 
 
 

© 2018 KITESCHOOLEGYPT.COM

 

CONTACT US

OPERATING HOURS:

Everyday 8h30 to 19h00

 

PHONE!+20 1017435051 
VIBER!+20 1017435051 
whatsapp!+20 1017435051 
FB PAGE:Kite School Egypt
kiteschoolegypt@gmail.com 

 

 


Kite Blog

 

KITE info &NEWS